Tokra - stavba bez starostí

Na českém trhu jsme začali působit od roku 2006. Původním plánem bylo zaměřit se na produkty, jako jsou okna, dveře a služby s tím související. Postupem času jsme se však začali dále rozvíjet i v segmentech příslušenství oken a dveří, vrat a v posledních letech také v rekonstrukcích domů či bytů a výstavbou dřevostaveb.  

Jsme také moderní firmou, která se nebojí nových trendů a příležitostí. Ve stavební činnosti se pohybujeme již řádku let a během té doby až do současnosti naše služby stále zdokonalujeme.  Troufneme si říct, že na základě našich letitých zkušeností jsme schopni zrealizovat na míru Vaše plány a představy. Budeme rádi, když Vaším partnerem pro stavbu, se staneme právě my.

více informací

Dřevostavby a rekonstrukce

TOKRA s.r.o. Vám nabízí možnost výstavby montovaných dřevěných domů s velice dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi. V naší nabídce naleznete jak typové rodinné domy, ale také individuální či atypické domy přesně dle přání a požadavků klienta. Rovněž vám můžeme realizovat rekonstrukce domů, bytů a jiné stavební činnosti.

více informací

Okna a dveře

V naší nabídce naleznete plastová okna a balkónové dveře OTHERM, které jsou zhotoveny z prvotřídního německého profilu SALAMANDER s garantovanou briliantovou bělostí. Dále u nás nakoupíte interiérové a venkovní dveře, stínící techniku, půdní schody, světlovody a mnoho dalšího.

více informací

Garážová vrata

Nabízíme vám garážová vrata od špičkového německého výrobce Hörmann. Vybírat si můžete z nepřeberného množství variant a typů a pro svou garáž tak zajistit optimální řešení. Samozřejmostí je rychlá a profesionální montáž včetně následného servisu.

více informací